TP-Link TL-SM311LM

Kód: 51722309
382 Kč 316 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 51722309
P/N: TL-SM311LM
EAN: 6935364030209

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module

Podrobnosti o produktu
Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení, pak je optický transceiver tou nejlepší volbou.

Popis produktu:
Transceivery je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého transceiveru. S transceiverem TL-SM311LM dosáhnete několika kilometrového spoje. Modul je napájen přímo ze switche.

Parametry:
Hmotnost: 0,12 kg Konektor: 2x LC Max. délka spoje: 550 / 275 m Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Optický kabel: 50/125 a 62,5/125 Ostatní: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Provozní teplota: 0 - 40 °C Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka: 850 nm

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 60
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TP-LINK je předním světovým výrobcem síťového vybavení, který se specializuje na inovativní a výkonné produkty pro bezdrátovou i kabelovou komunikaci. S širokým sortimentem od routerů až po chytrá domácí zařízení, TP-LINK poskytuje stabilní a rychlé připojení pro všechny vaše technologické potřeby.