Ubiquiti Anténa sektorová AM-5G16-120 AirMax MIMO, 16dBi, 5GHz, 120°, rocket kit
Kód: UB2AM5G16120-A1ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kód: UB2AM5G16120-A1AP/N: AM-5G16-120
EAN: 810354020896
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Ubiquiti sektorová anténa (modelová řada AM-5G1) je špičková 5 GHz anténa navržená pro bezproblémové sektorové pokrytí v rámci sítí Point-to-MultiPoint (PtMP). S variantami vyzařovacího úhlu a vynikajícím ziskem signálu představuje ideální a spolehlivou volbu i pro náročné venkovní podmínky díky své vysoké odolnosti proti větru.
| AM-5G16-120 | |
| Rozměry | 367 x 63 x 41 mm (14.4 x 2.5 x 1.6") |
| Hmotnost | 1.1 kg (2.4 lb) |
| Frekvenční rozsah | 5.10 - 5.85 GHz |
| Zisk | 15.0 - 16.0 dBi |
| HPOL Beamwidth | 137° (6 dB) |
| VPOL Beamwidth | 118° (6 dB) |
| Electrical Beamwidth | 8° |
| Electrical Downtilt | 4° |
| Max. VSWR | 1.5:1 |
| Odolnost proti větru | 200 km/h (125 mph) |
| Zátěž větrem | 26 N @ 160 km/h (6 lbf @100 mph) |
| Polarization | Dual-Linear |
| Cross-pol Isolation | 22 dB Min. |
| ETSI Specification | EN 302 326 DN2 |
| Montáž | Univerzální držák na stožár, držák RocketM a voděodolné RF propojky (součástí balení) |
| AM-5G17-90 | |
| Rozměry | 367 x 63 x 41 mm (14.4 x 2.5 x 1.6") |
| Hmotnost | 1.1 kg (2.4 lb) |
| Frekvenční rozsah | 4.90 - 5.85 GHz |
| Zisk | 16.1 - 17.1 dBi |
| HPOL Beamwidth | 72° (6 dB) |
| VPOL Beamwidth | 93° (6 dB) |
| Electrical Beamwidth | 8° |
| Electrical Downtilt | 4° |
| Max. VSWR | 1.5:1 |
| Odolnost proti větru | 200 km/h (125 mph) |
| Zátěž větrem | 26 N @ 160 km/h (6 lbf @100 mph) |
| Polarization | Dual-Linear |
| Cross-pol Isolation | 22 dB Min. |
| ETSI Specification | EN 302 326 DN2 |
| Montáž | Univerzální držák na stožár, držák RocketM a voděodolné RF propojky (součástí balení) |
| NDAA Compliant | Ano |
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sektorové |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 810354020896 |
| Frekvenční rozsah [GHz]: | 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
