Viewsonic VA220-H 22" VA/1920x1080@100Hz/1ms/250cd/VGA/HDMI/VESA
Kód: VWS00068Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: VWS00068P/N: VA220-H
EAN: 0766907026931
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
DISPLEJ
Velikost displeje: 22"
Viditelná plocha: 21.5"
Typ panelu: VA Technology
Rozlišení: 1920 × 1080 (FHD)
Statický kontrastní poměr: 4 000:1 (typ)
Dynamický kontrastní poměr: 50M:1
Světelný zdroj: LED
Jas: 250 cd/m2 (typ)
Počet barev: 16.7M
Barevná hloubka: 8 bit true
Poměr stran: 16:9
Doba odezvy (MPRT): 1 ms
Zobrazovací úhly: 178° H / 178° V
Životnost podsvícení: 30 000 hodin (min)
Zakřivení: Flat
Obnovovací frekvence: 100 Hz
Adaptivní obnovovací frekvence: Ano
Low Blue Light: Softwarové řešení
Flicker-Free: Ano
Color Gamut: NTSC 72% (typ), sRGB 104% (typ)
Velikost pixelu: 0.249 (H) × 0.241 (V) mm
Povrchová úprava: Anti-Glare, Hard Coating (3H)
KOMPATIBILITA
Max. rozlišení PC: 1920 × 1080
Max. rozlišení Mac®: 1920 × 1080
OS PC: Windows 10/11 certifikace; macOS testováno
Min. rozlišení Mac®: 1920 × 1080
KONEKTORY
VGA: 1×
HDMI 1.4: 1×
Napájení: DC socket (center positive)
VÝKON
Režim Eco (úspora): 16 W
Eco Mode (optimalizovaný): 18 W
Spotřeba běžná: 20 W
Spotřeba max.: 22 W
Napětí: AC 100–240 V
Pohotovostní režim: 0.3 W
Napájecí zdroj: Externí adaptér
DOPLŇKOVÝ HARDWARE
Kensington slot: 1×
OVLÁDACÍ PRVKY
Fyzická tlačítka: Key 1 (favorite), Key 2, Key 3, Key 4, Key 5 (power)
OSD nabídka: Input Select, ViewMode, Color Adjust, Manual Image Adjust, Setup Menu
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Teplota: 0–40 °C
Vlhkost: 20–90 % (nekondenzující)
WALL MOUNT
VESA: 75 × 75 mm
VSTUPNÍ SIGNÁL
Horizontální frekvence:
RGB Analog: 24–86 kHz
HDMI 1.4: 30–120 kHz
Vertikální frekvence:
RGB Analog: 48–75 Hz
HDMI 1.4: 48–100 Hz
VIDEO VSTUP
Digital Sync: TMDS (HDMI 1.4)
Analog Sync: Separate (RGB Analog)
ERGONOMIE
Náklon: –3° / +15°
HMOTNOST (IMPERIÁLNÍ)
Čistá hmotnost: 5.5 lbs
Bez stojanu: 4.6 lbs
Hrubá hmotnost: 7.3 lbs
HMOTNOST (METRICKÁ)
Čistá hmotnost: 2.5 kg
Bez stojanu: 2.1 kg
Hrubá hmotnost: 3.3 kg
ROZMĚRY (IMPERIÁLNÍ)
Balení: 21.7 × 15 × 4.2"
Fyzické rozměry: 19.49 × 15.04 × 7.44"
Bez stojanu: 19.49 × 11.3 × 2"
ROZMĚRY (METRICKÉ)
Balení: 550 × 382 × 106 mm
Fyzické rozměry: 495.01 × 381.94 × 188.97 mm
Bez stojanu: 495.01 × 286.98 × 50.68 mm
OBECNÉ INFORMACE
Certifikace: cTUVus, FCC-B, ICES003, CEC, IRAM S-Mark, NOM, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, BSMI, VCCI, PSE (Adaptor), BIS
Obsah balení:
Monitor VA220-H
HDMI kabel (v1.4)
AC/DC adaptér
Rychlý návod
Napájecí kabel (1–2 ks dle země; mimo Argentinu)
GPSR
- Viewsonic
- Miles Yard, 10 Miles Street,SW8 1GX,London,United Kingdom
- sales-cz@viewsonic.com
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD monitory 21"-22" |
|---|---|
| Záruka: | 730 dní |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 0766907026931 |
| Display port (monitory): | Ne |
| Dotykový displej (monitory): | Ne |
| Typ povrchu displeje (monitory): | Matný |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ano |
| Prohnutá obrazovka (monitory): | Ne |
| USB-C zpětné nabíjení ntb (monitory): | Ne |
| USB-C integrovaná dokovací stanice (monitory): | Ne |
| Pivot: | Ne |
| Výškově nastavitelný: | Ne |
| RJ45 (monitory): | Ne |
| Výrobce (monitory): | Viewsonic |
| Technologie (monitory): | LCD (LED podsvícení) |
| Úhlopříčka displeje (monitory): | 22" |
| Formát zobrazení (monitory): | 16:9 (širokoúhlý) |
| Typ displeje (monitory): | LCD IPS |
| VGA/D-SUB vstup (monitory): | Ano |
| DVI vstup (monitory): | Ne |
| USB (monitory): | Ne |
| Reproduktory (monitory): | Ne |
| Kontrast (monitory): | 1 100:1 – 10 000:1 |
| Doba odezvy (monitory): | 1 ms |
| Jas (monitory): | 250 cd/m2 |
| Rozlišení (monitory): | 1920x1080 (Full HD) |
| Integrovaný TV tuner (monitory): | Ne |
| Barva (monitory): | Černá |
| HDMI počet (monitory, TV): | 1 |
| GPSR: | Viewsonic;Miles Yard, 10 Miles Street,SW8 1GX,London,United Kingdom;sales-cz@viewsonic.com |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
