Vrtací kladivo NAC aku HE-SDS-LI-20V stroj
Kód: 637224-B1B
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Akumulátorové vrtací kladivo, rychlost otáčení až 900 ot./min, až 5 000 úderů za minutu, systém SDS Plus pro snadnou výměnu nástrojů, vysokokapacitní lithium-iontová baterie, řada AKUMULTISYSTEM 20V, ergonomická rukojeť.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: 637224
P/N: HE-SDS-LI-20V
EAN: 5902490740075
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Hlavní přednosti
  • SDS Plus upínání pro rychlou výměnu nástrojů
  • Plynulá regulace otáček – 0 až 900 ot./min
  • Možnost změny směru otáčení
  • Vrtání s příklepem i bez příklepu
  • Vrtání do různých materiálů
  • Ergonomická rukojeť opatřená protiskluzovým povrchem
  • Vysokokapacitní baterie pro spolehlivý chod
  • Řada AKUMULTISYSTEM 20V – všechna zařízení z této řady jsou kompatibilní se stejnou baterií
  • Volnost pohybu – bez kabelů
Snadné uchycení nástrojů
Design pro pohodlnou práci
Aku vrtací kladivo NAC HE-SDS-LI-20V
Výkonné vrtání
Vysokokapacitní Li-Ion baterie
Poznámka: Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.
Volný pohyb
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Akumulátorový křovinořez spadá do řady AKUMULTISYSTEM 20V. Všechno zahradní náčiní a dílenské nářadí, které patří do tohoto programu, se dá napájet stejnou baterií.
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Specifikace
  • Značka: NAC
  • Model: HE-SDS-LI-20V
  • Určení: vrtací kladivo
  • Napájecí napětí: 20 V
  • Kapacita baterie: 2 nebo 4 Ah
  • Rychlost otáčení bez zatížení: 0 až 900 ot./min
  • Nárazová síla: 1,1 J
  • Počet úderů za minutu: 0 až 5 000 úderů za minutu
  • Systém uchycení vrtáku: SDS Plus
  • Vlastnosti: vrtání, vrtání s příklepovou funkcí
  • Průměr vrtání do betonu: 10 mm
  • Průměr vrtání do kovu: 8 mm
  • Průměr vrtání do dřeva: 16 mm