A-LINK

8 položek celkem
SFP+ 10G SM 1310nm 20km HP
1 398 Kč bez DPH
1 691 Kč
Kód: 51392310G17
SFP+ 10G MM 850nm 300m Cisco
664 Kč bez DPH
803 Kč
Kód: 51392310G09
SFP+ 10G SM 1310nm 20km Cisco
1 292 Kč bez DPH
1 563 Kč
Kód: 51392310G08
SFPplus 10G Cable 1M Cisco
498 Kč bez DPH
603 Kč
Kód: 51392310G01
SFP 1G WDMB Tx:1550 Rx:1310 2km Cisco
432 Kč bez DPH
523 Kč
Kód: 5139221G07
SFP 1G WDMA Tx:1310 Rx:1550 2km Cisco
432 Kč bez DPH
523 Kč
Kód: 5139221G06
SFP 100M WDMA 1310/1550 2km Cisco
399 Kč bez DPH
483 Kč
Kód: 5139221G13
SFPplus 10G Cable 5M Cisco
1 117 Kč bez DPH
1 352 Kč
Kód: 51392310G05

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení