DATACOM

309 položek celkem
DATACOM kabel drát C5E UTP PVC 305m box šedý
1 853 Kč bez DPH
2 242 Kč
NPCDTC1001
DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 1m duplex
164 Kč bez DPH
199 Kč
NOPDTC1025
ABB Tango Datová zásuvka UTP CAT5E 1xRJ45 WHkey bílá
184 Kč bez DPH
223 Kč
NPZDTC1032
DATACOM Datová zásuvka PODLAHOVÁ UTP CAT5E (1xRJ45+1x230V) NPZDTC1006
DATACOM kabel drát C5E UTP PVC 500m cívka
3 174 Kč bez DPH
3 841 Kč
NPCDTC1003
DATACOM optický patchcord LC-ST 62,5/125 MM 2m duplex
175 Kč bez DPH
212 Kč
NOPDTC1053
DATACOM optický patchcord LC-SC 62,5/125 MM 2m duplex
164 Kč bez DPH
199 Kč
NOPDTC1050
DATACOM optický patchcord LC-LC 09/125 SM 2m duplex
175 Kč bez DPH
212 Kč
NOPDTC1008
DATACOM S/FTP drát CAT7 PE,Fca 100m, plášť černý OUTDOOR
2 088 Kč bez DPH
2 527 Kč
SPPDTC1010
OEM DATACOM Rozčtverka UTP CAT3 4xRJ45 (8p2c-1M/4F) 4207
112 Kč bez DPH
136 Kč
NPODTC1007
DATACOM Spojka UTP CAT3 2xRJ11 (6p4c)
34 Kč bez DPH
41 Kč
NPODTC1001
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 26 - 309 položek celkem