LYNX CS

271 položek celkem
Patch kabel Cat6, UTP - 1m, šedý
20 Kč bez DPH
24 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s

Kód: 1045675A
Keystone Cat6, UTP, duální svorkovnice, bílý
36 Kč bez DPH
43 Kč

Keystone Cat6, UTP, duální svorkovnice, bílý

Kód: 10101642A
Patch kabel Cat5E, UTP - 20m, zelený
84 Kč bez DPH
102 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s

Kód: 10101250A
Patch kabel Cat6, UTP - 0,5m, žlutý
17 Kč bez DPH
20 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gbit/s

Kód: 10101149A
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, venkovní PE, černý, 305m
ZdarmaZdarma
2 684 Kč bez DPH
3 248 Kč

UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, venkovní PE, černý, 305m

Kód: 1010037A
Spojka UTP RJ45, Cat5E, 8p8c
24 Kč bez DPH
29 Kč

Spojka UTP RJ45, Cat5E, 8p8c Spojka pro propojení dvou nestíněných kabelů s koncovkami RJ45.

Kód: 1045699A
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 1m
149 Kč bez DPH
180 Kč

Duplexní optický single-mode patch kabel. Broušení: PC-APC

Kód: 10102346A
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5m
125 Kč bez DPH
151 Kč

Duplexní optický single-mode patch kabel. Broušení: PC-PC

Kód: 10101567A
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 100m
705 Kč bez DPH
853 Kč

UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 100m

Kód: 10101243A
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 3m
189 Kč bez DPH
229 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Kód: 10101226A
UTP kabel LYNX, Cat6, drát, LS0H, šedý, 305m
ZdarmaZdarma
3 569 Kč bez DPH
4 319 Kč

UTP kabel LYNX, Cat6, drát, LS0H, šedý, 305m

Kód: 10101174A
19" Patch panel LYNX 24port, STP, Cat6, 30µm, duální svorkovnice, černý
ZdarmaZdarma
1 389 Kč bez DPH
1 681 Kč

Osazený 19" Patch panel LYNX 24port, STP, Cat6, 30µm, duální svorkovnice, černý Pozlacení: 30µm Svorkovnice: duální (blok110/krone)

Kód: 1045684A
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 23 - 271 položek celkem