Opticord

93 položek celkem
OPTIX 19" Optická vana 12xSC šedá aretace plastovým klipem
570 Kč bez DPH
690 Kč

19" Optická vana 12xSC černá Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

Kód: 433407
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 25m Duplex OM3
502 Kč bez DPH
607 Kč

Opticord LC-ST 50/125µ 25m Duplex OM3

Kód: 433314
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
139 Kč bez DPH
168 Kč

Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ 0,5m délka

Kód: 433278
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord 62,5/125 5m
260 Kč bez DPH
314 Kč

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k...

Kód: 433064
OPTIX 19" Optická vana 24xSC černá aretace plastovým klipem
587 Kč bez DPH
710 Kč

19" Optická vana 24xSC černá V sestavě jsou dvě kazety pro 12 vláken. Hloubka vany 25cm. Váha vany s kazetami 2,3kg; čelo vany 200g.

Kód: 433613
19" rozvodný panel 1U, 7x 220V napájecí kabel s koncovkou IEC 16A
491 Kč bez DPH
594 Kč

19" rozvodný panel 1U, 7x 220V napájecí kabel s koncovkou IEC 16A (230V/M 16A C19, IEC60320) Koncovka C19

Kód: 433497
MTTH EASY 48S Vnitřní optický nástěnný rozvaděč
94 Kč bez DPH
114 Kč

Nástěnný optický box FTTH 2C pro dvě spojky SC simplex (nejsou součástí) rozměr: 130*85*25 mm

Kód: 433445
24xSC panel pro 19" Optická vana černá 3400
87 Kč bez DPH
105 Kč

Opticord 24xSC panel pro 19" Optická vana černá

Kód: 433220
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex
63 Kč bez DPH
76 Kč

Spojka LC multi mode duplex

Kód: 433117
OPTIX SC Optická spojka MM
50 Kč bez DPH
61 Kč

Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických...

Kód: 433103
OPTIX SC Optická spojka SM
45 Kč bez DPH
55 Kč

Opticord Optická Spojka SC- duplexní SM

Kód: 433102
OPTIX LC Optický pigtail 50/125 1m
68 Kč bez DPH
82 Kč

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka LC - singlemode 50/125 - délka 1m

Kód: 433096
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 8 - 93 položek celkem