Opticord

90 položek celkem
19" napájecí panel OC 5x220V+2xIEC -2m PPO SW Black
484 Kč bez DPH
586 Kč
Kód: 433310
ACAR 19" Rozvodný panel 8x230V 1,5U CZ 3m kabel IEC černý
821 Kč bez DPH
994 Kč
Kód: 433525
OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 20m Kód: 433523
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 35m
521 Kč bez DPH
631 Kč
Kód: 433367
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A
150 Kč bez DPH
182 Kč
Kód: 433018
OPTIX LC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 20m bílý simplex
196 Kč bez DPH
237 Kč
Kód: 433549
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A Kód: 433202
OPTIX SC Optická spojka MM Duplex
56 Kč bez DPH
68 Kč
Kód: 433115
OPTIX SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 15m bílý simplex
176 Kč bez DPH
213 Kč
Kód: 433580
10" napájecí panel OC 3x220V-2m PPO Black
320 Kč bez DPH
387 Kč
Kód: 433311
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m Duplex OM3
169 Kč bez DPH
205 Kč
Kód: 433224
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 8 - 90 položek celkem