Od 5000,- doprava ZDARMA * E-SHOP * PRODEJNA * SERVIS *

Opticord

26 položek celkem
Kabel gelový UNIV 09/125um, 4 vl., LSOH,CLT se základní ochranou proti hlodavcům
57 Kč bez DPH
69 Kč

Specifikace - počet vláken 4 - jednovidové vlákno 09/125 µm - barevně rozlišená vlákna - vnější plášť - LSZH pro vnitřní/vnější užití - tahové prvky - skelná příze - průměr...

Kód: 433354
OPTIX ST Optický pigtail 09/125 1m G657A
60 Kč bez DPH
72 Kč

- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči - koncovka ST - broušení PC (rovné) - singlemode 09/125 G657A - délka 1m - průměr sekundární...

Kód: 433091
OPTIX ST Optická spojka SM
60 Kč bez DPH
73 Kč

OPTIX Optická spojka/ adaptér/ coupling ST-ST, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru

Kód: 433100
OPTIX SC Optická spojka MM Duplex
63 Kč bez DPH
76 Kč

Spojka SC Multi Mode duplex

Kód: 433115
OPTIX LC Optická spojka SM Duplex
80 Kč bez DPH
97 Kč

Spojka LC single mode duplex

Kód: 433116
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
93 Kč bez DPH
112 Kč

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka...

Kód: 433021
STP spojka cat.6
STP spojka cat.6
Skladem (> 5 ks)
113 Kč bez DPH
137 Kč

Přímá stíněná spojka 8P8C cat6, stíněné provedení.

Kód: 433368
OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 1m
142 Kč bez DPH
172 Kč

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka...

Kód: 433051
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A
149 Kč bez DPH
180 Kč

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka...

Kód: 433026
Opticord 1455 SC/APC-LC, optický patch, 09/125, 2m
150 Kč bez DPH
181 Kč

SC/APC-LC optický patch cord 09/125 1m

Kód: 433321
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
150 Kč bez DPH
182 Kč
Kód: 433027
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
154 Kč bez DPH
186 Kč
Kód: 433280
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 26 položek celkem