Opticord

96 položek celkem
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 1m
121 Kč bez DPH
147 Kč
Kód: 433655
19" rozvodný panel 1U, 7x 220V napájecí kabel s koncovkou IEC 16A
489 Kč bez DPH
592 Kč
Kód: 433497
OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 1m
112 Kč bez DPH
136 Kč
Kód: 433409
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 3m
184 Kč bez DPH
223 Kč
Kód: 433073
OPTIX LC-SC patch cord 09/125 10m duplex G657A 1,8mm
197 Kč bez DPH
238 Kč
Kód: 433506
10" napájecí panel OC 3x220V-2m PPO Black
315 Kč bez DPH
381 Kč
Kód: 433311
Acar 504 WF Rack 5m
Acar 504 WF Rack 5m
Skladem (>5 ks)
565 Kč bez DPH
684 Kč
Kód: 433299
Acar 504 WF Rack 5m
Acar 504 WF Rack 5m
Skladem (>5 ks)
535 Kč bez DPH
647 Kč
Kód: 433198
OPTIX SC Optická spojka MM Duplex
26 Kč bez DPH
32 Kč
Kód: 433115
OPTIX SC Optická spojka SM
19 Kč bez DPH
23 Kč
Kód: 433102
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 5m
171 Kč bez DPH
207 Kč
Kód: 433049
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 8 - 96 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení