Signamax

14 položek celkem
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp.
205 Kč bez DPH
248 Kč
539049419
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
284 Kč bez DPH
344 Kč
539049412
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. 53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. 53904909
Signamax 100-32SM-LR20
Signamax 100-32SM-LR20
Skladem (>5 ks)
189 Kč bez DPH
229 Kč
53904902
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
189 Kč bez DPH
229 Kč
53904901
Signamax 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1000 base-T - Cisco komp. 539049420
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp. 53904920
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp. 539049418
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp. 539049417
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení