Signamax

14 položek celkem
Signamax 100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM 1310nm LC, 2km, DDM - Cisco komp. 539049419
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. 539049412
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. 53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. 53904909
Signamax 100-32SM-LR20
Signamax 100-32SM-LR20
Skladem (4 ks)
198 Kč bez DPH
239 Kč
53904902
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
198 Kč bez DPH
239 Kč
53904901
Signamax 100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G / 5G / 2,5G / 1000 base-T - Cisco komp. 539049420
Signamax 100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10 km, DDM - Cisco komp. 53904920
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp. 539049418
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp. 539049417
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem