AirThings Wave mini - senzor kvality ovzduší, vlhkosti, teploty a vzdušných chemikálií

Kód: 95BR418
2 097 Kč 1 733 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 95BR418
P/N: 292
EAN: 7090031109202

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Inteligentní senzor kvality ovzduší, který vás naučí zlepšit kvalitu okolního prostředí pomocí měření důležitých veličin. Senzor pro interiér měří vlhkost, vzdušné chemikálie (VOC) a teplotu. Bluetooth a volně dostupné aplikace na GooglePlay nebo App Stor Airthings Wave Mini má malé rozměry, ale nabízí velký výkon. Čtyři senzory kvality vnitřního ovzduší, včetně indikace rizika vzniku plísní. S tímto bezdrátovým senzorem napájeným z baterií můžete snadno sledovat vzdušné chemikálie (VOC), vlhkost, teplotu a riziko plísní. Když uvidíte kvalitu ovzduší ve vašem domě, můžete provést změny ve svých každodenních návycích a optimalizovat je pro zlepšení zdraví a pohodlí pro vás a vaši rodinu.
Plíseň způsobuje astma, vyvolává alergie a může poškozovat naše cennosti
Výstrahy a oznámení vám pomohou podniknout kroky proti plísni ještě předtím, než vznikne a udržíte svou rodinu a dům v bezpečí
4 senzory kvality ovzduší, indikace rizika plísní, vlhkost, teplota a chemikálie ve vzduchu (VOC)
Provoz na baterii, bezdrátové připojení přes Bluetooth a bezplatná aplikace a online palubní deska
Jednoduchý a atraktivní design a praktický stojan na stůl

VÝBORNÁ KVALITA OVZDUŠÍ V KAŽDÉ MÍSTNOSTI
Zajistěte svým nejbližším optimální klima pro zdravější život. Airthings Wave Mini má čtyři přesné senzory měřící důležité veličiny a podle výsledků se můžete zařídit. Jelikož měří především kvalitu vzduchu, po vyhodnocení vás skrze aplikaci upozorní na potencionální problémy a můžete je napravit To ale není vše! Do aplikace můžete přidat i několik zařízení najednou a mít tak každou místnost hezky pod dohledem.

OKAMŽITĚ ZKONTROLUJTE KVALITU VZDUCHU
Kromě toho, že je tento kompaktní šikula vybaven několika senzory, veškeré naměřené hodnoty máte ihned zobrazeny ve vašem chytrém zařízení za pomocí volně dostupné aplikace na GooglePlay nebo App Store. Případně stav ovzduší můžete snadno zjistit díky světelné signalizaci přímo na senzoru Zelená: Dobře - Kvalita vzduchu je dobrá. Žlutá: Varování - Kvalita ovzduší se zhoršuje. Červená: Nebezpečí - Kvalita ovzduší není dobrá, jednejte.

EKOSYSTÉM AIRTHINGS
Airthings Wave Mini je součástí rodiny Wave a je součástí ekosystému Airthings. Lze navázat spojení prostřednictvím Bluetooth nebo Airthings SmartLink a v budoucnosti díky Airthings Hub.

LEHKÁ INSTALACE
Jednoduše jej postavte na rovný povrch pomocí stojanu nebo připevněte na zeď pomocí šroubku, stáhněte si aplikaci a postupujte podle pokynů v aplikaci.

FUNKCE
Senzory: TVOC, teplota a vlhkost Vizuální zpětná vazba: Indikátor červená / žlutá / zelená Dlouhá životnost baterie: Bluetooth:> 2 roky / SmartLink:> 3 roky Možnost montáže na zeď nebo umístění stojanu na stůl Bezplatná mobilní aplikace pro iOS a Android Zdarma online řídicí panel Mobilní a webová oznámení Bezdrátové připojení (Bluetooth nebo Airthings SmartLink)

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Interval vzorkování senzoru: 5 minut Rozlišení / přesnost snímače teplota: 0,1 / ± 1 ° C / F Rozlišení / přesnost snímače vlhkost: 1 / ± 3% Čas ustálení: TVOC ~ 7 dní Provozní prostředí: 4 ° C až 40 ° C Napájení: 3 x AA alkalické baterie Bezdrátové připojení: Bluetooth a SmartLink

POŽADAVKY
Jedna ze 3 nejnovějších hlavních verzí iOS nebo Android podporující Bluetooth 4.2 nebo novější nebo rozbočovač s Airthings SmartLink Rozměry a hmotnost: 80 x 26 mm / 135g Rozměry a hmotnost balení: 105 x 105 x 45 mm / 180g

OBSAH BALENÍ

Detektor kvality vzduchu
3 x AA baterie
Návod k použití
Stojan na stůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektory
Záruka: 24
Hmotnost: 0.22 kg
Sport a zdraví kompatibilní: Ano
Chytrá domácnost kompatibil: Ano
Kompatibilita: BlueTooth
Oblast využití: Zabezpečení
Připojení: Bezdrátové
Bluetooth: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: