Brother LC-225XLC - originální

Kód: 641120
431 Kč 356 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Originální inkoustová kazeta Brother LC225XLC - azurová Kazeta LC225XLC s vysokou výtěžností zajišťuje živé barvy při každém tisku. S touto azurovou inkoustovou kazetou můžete snížit prostoje, zvýšit produktivitu a současně zajistit, že získáte ostré b

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 641120
P/N: LC225XLC
EAN: 4977766735957

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Originální inkoustová kazeta Brother LC225XLC - azurová

Kazeta LC225XLC s vysokou výtěžností zajišťuje živé barvy při každém tisku. S touto azurovou inkoustovou kazetou můžete snížit prostoje, zvýšit produktivitu a současně zajistit, že získáte ostré barvy i v těch nejnáročnějších prostředích. Protože LC225XLC je vysokokapacitní kazeta, její životnost je delší než u standardní kazety při stejně vynikající kvalitě tisku.

Klíčové vlastnosti
Kapacita 1 200 stran v souladu s ISO/IEC 24711
Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Všechny kazety Brother, včetně této azurové inkoustové kazety LC225XLC s vysokou výtěžností jsou důkladně testovány pro zajištění co nejdůslednějšího spolehlivého řešení pro zákazníky.

Ačkoli jsou levné, neznačkové doplňovací kazety široce dostupné, nejsou ale tak kompatibilní s tiskárnou Brother. To může vést k problémům jak s kvalitou výtisku, tak i výkonem vašeho přístroje - tyto problémy mohou být někdy nákladné pro realizaci nápravy.

Tato náhradní originální inkoustová kazeta LC225XLC zajišťuje, že tiskárna bude i nadále pracovat bez závad, čímž vám poskytne lepší dlouhodobou hodnotu a klid na práci při znalosti nastavení tisku, na který se můžete spolehnout. Je navržena bez ztráty kvality tisku pro mnohem vyšší životnost, než má standardní kazeta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brother
Záruka: 372 dní
Hmotnost: 0.1 kg
Druh (spotřební materiál): Cartridge
Technologie tisku (tiskárny, spm): Inkoustová
Výrobce (spotřební materiál): Brother

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: