DataTraveler SE9 G3/256GB/USB 3.2/USB-A/Zlatá
Kód: 2050110257Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 2050110257P/N: DTSE9G3/256GB
EAN: 740617341379
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Zakuste kombinaci elegance a funkčnosti s USB 3.2 Gen 1 flash diskem DataTraveler SE9 G3, který je ideální pro ukládání a sdílení vašich dat. Objevte znovu jeho nadčasový, oceňovaný design, který je nyní vylepšený vysokým výkonem díky rychlostem až 220MB/s při čtení a 100 MB/s při zápisu (A), díky čemuž budou přenosy na hostitelská zařízení typu A rychlá a bezproblémová. (A) Rychlost se může lišit v závislosti na hardwaru, softwaru i způsobu použití. (B) Část z uvedené kapacity flash paměťového zařízení je využita pro formátování a další funkce, a proto není k dispozici pro ukládání dat. Jako taková je skutečná dostupná kapacita pro ukládání dat menší, než je uvedeno na produktech. Další informace naleznete v Průvodci flash paměťovými zařízeními od společnosti Kingston.
Rozhraní: USB 3.2 Gen1 typ A
Rychlost čtení: 220 MB/s
Rychlost zápisu: 100MB/s
Operační teplota: 0 °C ~ 60 °C
Skladovací teplota: -20°C až 85°C
Rozměry: 39 mm x 12,2 mm x 4,6 mm
Váha: 15,18g
Kompatibilita: Windows® 11, 10, MacOS (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS™
Záruka: 5 let
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB 256 GB a více |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617341379 |
| Přesná rychlost čtení (MB/s): | 220 |
| Přesná rychlost zápisu (MB/s): | 100 |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Kapacita paměťové karty: | 256GB |
| Rozhraní (USB): | USB 3.2 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Podpora více formátů: | Ne |
| Rychlost čtení (MB/s): | 201 - 250 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 51 - 100 |
| Značka + modelová řada: | DataTraveler SE9 G3 |
| Barva: | Zlatá |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Materiál těla: | Kov |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
