DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m

Kód: 332307
142 Kč 117 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 332307
P/N: DK-2932-05
EAN: 4016032249665

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 0.11 kg
Návod: Jiný
Výrobce (kabel): Digitus
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Délka (kabel): 4,1m - 5m
Určení (kabel): Propojovací
Barva (kabel): Žlutá
Konektor 1 (kabel): LC
Konektor 2 (kabel): SC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: