HP ZBook 8/G1i/U9-285H/14''/2560x1600/32GB/1TB/Intel int/W11P/Gray/3R On-Site
Kód: HP-B72S4ETSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kód: HP-B72S4ETP/N: B72S4ET#BCM
EAN: 821844477236
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
HP ZBook 8 G1i 14 inch Mobile Workstation
Operační systém:
Windows 11 Pro
Procesor:
Intel Core Ultra 9 285H (up to 5.4 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 16 cores, 16 threads)
Paměť:
32 GB DDR5-6400 MT/s (2 x 16 GB)
Počet slotů (celkem/volných):
2 / 0
Pevný disk:
1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Displej:
14'' diagonal, WQXGA (2560 x 1600), IPS, anti-glare, micro-edge, 500 nits, 100% DCI-P3, HP DreamColor
Grafická karta:
Intel® Arc Graphics
Audio:
dual stereo reproduktory
Web kamera:
5 MP IR AI camera
Polohovací zařízení:
Multi-touch clickpad
Podsvícená klávesnice:
Ano
Numerická klávesnice:
Ne
Čtečka otisků prstů:
Ano
Čtečka čipových karet:
Ne
Čtečka paměťových karet:
Ne
Optická mechanika:
Ne
Síť:
Intel I219-LM GbE
Bezdrátová komunikace:
Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth 5.4 wireless card, vPro
Porty na levé straně: ,
1 HDMI 2.1
1 headphone/microphone combo
2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
Porty na pravé straně:
1 security lock slot
1 RJ-45 Ethernet port
1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered)
1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort
Baterie:
HP Long Life 8-cell, 77 Wh polymer
Napájení:
HP 140 W USB Type-C® slim adapter
Barva:
Šedá
Rozměry (ŠxHxV):
315,6 x 222 x 18,9mm
Hmotnost:
Od 1,45kg
Záruka:
3 roky OnSite
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.

Informace o výrobci:
Název: HP
Obchodní název: HP
Jméno společnosti: HP
Adresa: Za Brumlovkou 1559/5, 140 00, Praha 4 - Michle
E-mail: reg@hp.com
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky 14" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 821844477236 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Modelová řada: | HP ZBook 8 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | Multidotykový trackpad |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť RAM (GB): | 32 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 6400 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Baterie - počet článků: | 8 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,45 |
| Barva: | Šedá |
| Model: | G1i |
| Displej - rozlišení: | 2560x1600 |
| Počet jader CPU: | 16 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 140 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 18,9 |
| Šířka (mm): | 315,6 |
| Hloubka (mm): | 222 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U9-285H |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,4 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 77 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
