Kingston/DDR4/4GB/3200MHz/CL22/1x4GB
Kód: 203223226Detailní popis produktu
Kód: 203223226P/N: KVR32N22S6/4
EAN: 740617296075
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston 4GB DDR4
Typ paměti:
DDR4
Kapacita paměti:
4 GB
Frekvence paměti:
3200 MHz
Časování:
CL22
Napájení:
1,2 V
Provozní teplota:
0 až 85 °C
Počet modulů v balení:
1
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617296075 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Kapacita paměti (GB): | 4 |
| Frekvence (MHz): | 3200 |
| CAS latency: | CL22 |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Intel XMP: | Ne |
| Počet modulů v balení: | 1x4GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
