Kingston FURY Impact/SO-DIMM DDR4/64GB/3200MHz/CL20/2x32GB/Black
Kód: 20350209Detailní popis produktu
Kód: 20350209P/N: KF432S20IBK2/64
EAN: 740617318364
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Model:
Kingston Fury Impact KF432S20IBK2/64
Typ paměti:
DDR4
Kapacita paměti:
64 GB
Frekvence paměti:
3200 MHz
ECC:
Non-ECC
Časování:
CL20
Počet modulů v balení:
2 x 32 GB
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 64 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 740617318364 |
| Systém: | Notebook |
| Typ paměti: | SO-DIMM DDR4 |
| Kapacita paměti: | 64 GB |
| Frekvence (MHz): | 3200 |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| CAS latency: | CL20 |
| Herní provedení: | Ano |
| Počet modulů v balení: | 2 |
| Modelová řada: | Kingston FURY Impact |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
