Kingston/SO-DIMM DDR4/16GB/3200MHz/CL22/1x16GB
Kód: 203223188Detailní popis produktu
Kód: 203223188P/N: KVR32S22D8/16
EAN: 740617296082
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Typ paměti:
SODIMM DDR4
Kapacita paměti:
16 GB
Frekvence paměti:
3200 MHz
Časování:
CL22
Korekce chyb (ECC):
non-ECC
Řazení čipů: 1Rx8
Funkce:
Low-power auto self refresh (LPASR)
PCB: Height 1.18” (30.00mm)
I2 serial presence-detect (SPD): EEPROM
RoHS Compliant and Halogen-Free
Další specifikace:
260-pin SODIMM
PC4-3200
Dual-rank
Power Supply: VDD = 1.2V Typical
Počet modulů v balení:
1x16GB
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 16 GB |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617296082 |
| Systém: | Notebook |
| Typ paměti: | SO-DIMM DDR4 |
| Kapacita paměti: | 16 GB |
| Frekvence (MHz): | 3200 |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| CAS latency: | CL22 |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| XMP: | Ne |
| Počet modulů v balení: | 1 |
| Modelová řada: | Kingston |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
