LG 27TQ615S-PZ.AEU 27" 1920x1080/16:9/1000:1/14ms/250cd-m2/HDMI/CI/USB/Repro/DVB-T2 tuner/webOS
Kód: 432894
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Smart monitor s televizním tunerem, 27”, 1920×1080, 1000:1, 14 ms, 250cd, HDMI, CI, USB, repro.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: 432894
P/N: 27TQ615S-PZ.AEU
EAN: 8806091585899
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Smart monitor LG 27TQ615S-PZ.AEU s televizním tunerem.
wi-fi
webOS
HbbTV
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27 "/ 68,6 cm
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0.44475 x 0.44925
Poměr stran: 16: 9
Jas [cd/m2]: 250 (Typ.), 160 (Min.)
Kontrast: 1000: 1 (typ.)
Odezva [ms]: 14 ms (vysoká)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7M
Barva: černá
Výstupní výkon zvuku: Stereofonní reproduktor 5 W x 2
Konektory:
HDMI: Ano (1EA, HDMI1.3)
CI slot: Ano
USB: Ano (USB 2.0)
Tunery: DVB-T2 / T / C / S / S2, Analogový PAL / SECAM
Montáž na zeď: 100 x 100
Teletext: ano
Elektronický programový průvodce (EPG): ano
GPSR
  • LG Electronics Deutschland GmbH
  • Alfred-Herrhausen-Allee 3-5,65760,Eschborn,Germany
  • gpsr@lge.com
Doplňkové parametry
Kategorie: LCD monitory 25"-27"
Záruka: 744 dní
Hmotnost: 5.6 kg
EAN: 8806091585899
Výrobce (TV): LG
Display port (monitory): Ne
Dotykový displej (monitory): Ne
Typ povrchu displeje (monitory): Matný
Podpora VESA (monitory, TV): Ano
Operační systém (TV): WebOS
Tvar obrazovky (TV): Rovná
Typ tuneru: DVB-T2
Podpora DLNA (TV): Ne
Wi-Fi (TV): Ano
Ethernet LAN (TV): Ano
Třída energetické účinnosti (TV): A
Podpora 3D (TV): Ne
Barva rámečku (TV): Černá
Frekvence panelu (TV): 60 Hz
Výkon reproduktorů (TV): 2x5 W
CI/CI+ slot (TV): CI+
PIP (TV): Ne
Prohnutá obrazovka (monitory): Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb (monitory): Ne
USB-C integrovaná dokovací stanice (monitory): Ne
Pivot: Ne
Výškově nastavitelný: Ne
RJ45 (monitory): Ano
Výrobce (monitory): LG
Formát zobrazení (monitory): 16:9 (širokoúhlý)
Typ displeje (monitory): LCD TN
VGA/D-SUB vstup (monitory): Ne
DVI vstup (monitory): Ne
USB (monitory): Ano
Reproduktory (monitory): Ano
Kontrast (monitory): 200:1 – 1 000:1
Doba odezvy (monitory): 14 ms
Jas (monitory): 250 cd/m2
Integrovaný TV tuner (monitory): Ano
Barva (monitory): Černá
HDMI počet (monitory, TV): 2
Rozlišení (TV): 1920x1080 (Full HD)
Technologie (TV): LCD (LED podsvícení)
Úhlopříčka (TV): 49" a menší
Úhlopříčka displeje (monitory): 27"