Microsoft Surface Pro 11 5G Copilot+/SD-X Elite/13''/2880x1920/T/16GB/512GB/Adreno/W11P/Platinum/2R
Kód: 1907301226Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: 1907301226P/N: ZFB-00009
EAN: 196388324149
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Surface Pro Copilot+ PC (11. edice)
Nejflexibilnější a nejvýkonnější zařízení 2v1. Díky prostředí Copilota+ s AI akcelerací a funkcemi pro práci na cestách je počítač Surface Pro 11. edice, Copilot+ PC moderní verzí notebooku. Kryt je vyroben z minimálně 72% recyklovaného obsahu, včetně 100% recyklované hliníkové slitiny a 100% recyklovaných vzácných kovů.
flexibilita i na cestách
ultratenký a ultralehký
vylepšené AI
stojánek Kickstand s 165° ohebným pantem
Software:
Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365
Procesor:
Snapdragon® X Elite
NPU:
Qualcomm® Hexagon™ (45 bilionů operací za sekundu)
Grafika:
Qualcomm® Adreno™
Senzory:
akcelerometr
gyroskop
magnetometr
senzor okolní barvy
Zabezpečení:
zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker
počítač s izolovaným jádrem Windows 11
zabezpečený procesor Microsoft Pluton
ověřování obličejem Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
Displej:
dotykový 13'' OLED displej PixelSense™ Flow, sRGB a Vivid, Dolby Vision IQ™, Corning® Gorilla® Glass 5
Rozlišení:
2880 × 1920 (267 PPI)
Poměr stran:
3:2
Kontrastní poměr:
1M:1
Obnovovací frekvence:
až 120 Hz
Dotyk:
10bodový vícedotykový
Paměť:
16GB LPDDR5x RAM
Úložný prostor:
512GB SSD Gen 4
Životnost baterie:
až 9 hodin aktivního používání webu
Kapacita baterie:
jmenovitá kapacita baterie 53 Wh, minimální kapacita baterie 51 Wh
Připojení:
2× port USB-C®/USB4® (podpora nabíjení, přenosu dat, DisplayPort 2.1, dokovací stanice Surface Thunderbolt™ 4)
1× port Surface Connect
1× port klávesnice Surface Pro
Kamery, video a zvuk:
Quad HD přední kamera Surface Studio
1440p (Quad HD) kamera s ultra širokým zorným polem
efekty Windows Studia s automatickým rámováním, kreativními filtry (ilustrované, animované, akvarel), oční kontakt, oční kontakt: čtecí zařízení, rozostření portrétu, osvětlení portrétu
10Mpx zadní full HD kamera
kamera Windows Hello s ověřováním podle obličeje
2W stereo reproduktory s Dolby® Atmos®
podpora Bluetooth® LE Audio
dva studiové mikrofony se zaostřením hlasu
Bezdrátové připojení:
Wi-Fi 7
Bluetooth® 5.4
5G, podpora NanoSIM
GNSS L1, GPS, Galileo, BeiDou, QZSS a NAVIC
Vnější design:
plášť: eloxovaný hliník
barva: platinová
fyzická tlačítka: hlasitost, napájení
Obsah krabice:
Surface Pro
39W zdroj napájení Surface
úvodní příručka
dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry:
287 x 209 x 9,3 mm
Hmotnost:
895 g
Klávesnice, pero a myš nejsou součástí produktu. Tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť.
Odkaz na stránky výrobce:
https://www.microsoft.com/cs-cz/surface/business/surface-pro-11th-edition
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
U nás v Uherském Hradišti nyní můžete zaplatit také v Bitcoinech , a to prostřednictvím rychlé technologie Lightning Network.
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Stačí nás na místě informovat, že chcete platit v Bitcoinech – my vám vygenerujeme QR kód a během pár sekund je hotovo.

Informace o výrobci:
Název: MICROSOFT
Obchodní název: Microsoft Ireland Operations Limited
Jméno společnosti: Microsoft Corporation
Adresa: 70 Sir Rogerson's Quay, Dublin D02 R296 IRELAND
E-mail: eureg@microsoft.com.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky 13" |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| EAN: | 196388324149 |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Typ CPU: | ARM |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | MS Surface Pro 11 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Datové sítě: | 5G |
| Značka: | Microsoft |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Operační paměť - velikost (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 16 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Materiál notebooku: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 13 |
| Hmotnost přesná (kg): | 0,895 |
| Barva: | Platinová |
| Model notebooku: | Microsoft Surface Pro 11 5G Copilot+ |
| Displej - rozlišení: | 2880x1920 |
| Počet jader CPU: | 12 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| Modelová řada GPU: | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Webkamera: | Ano |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Typ paměti: | LPDDR5x |
| Rozlišení webkamery: | 1440p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 209 |
| Šířka (mm): | 287 |
| Hloubka (mm): | 9,3 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Přesný model CPU: | SD-X Elite |
| Hmotnost: | Super lehký do 1 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Konstrukce notebooku: | Oddělitelná klávesnice |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 45 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
