Neomounts FPMA-DCB100DBLACK / Flat Screen Desk Mount (clamp/grommet) - Crossbar / Black
Kód: PERNBN2079
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK; Plně pohyblivý stolní držák pro dvě ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 27" a hmotností až 2× 10 kg . Tento držák se dvěma příčkami je skvělou volbou pro prostorově úsporné umístění na stoly pomocí stolní svorky nebo sto...
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: PERNBN2079
P/N: FPMA-DCB100DBLACK
EAN: 8717371446291
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Plně pohyblivý stolní držák pro dvě ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 27" a hmotností až 2× 10 kg. Tento držák se dvěma příčkami je skvělou volbou pro prostorově úsporné umístění na stoly pomocí stolní svorky nebo stolní průchodky. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
  • Všestranná technologie naklápění (90°), otáčení (30°) a rotace (360°)
  • Výškově nastavitelný v rozmezí od 0 do 45 cm
  • Kompatibilní s montážním rozhraním VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–27"
Nosnost: 20 kg (10 kg na jeden monitor)
Nastavení výšky: 0 až 45 cm
Náklon: -45° až +45°
Otáčení: -15° až +15°
Rotace: -180° až +180°
Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm