PATONA nabíječka Foto Dual Quick Panasonic DMW-BLF19 USB
Kód: NABPAT0141
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: NABPAT0141
P/N: PT1942
EAN: 4055655134903
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Patona Foto Dual Quick Panasonic DMW-BLF19 USB
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozměry: 115 x 70 x 19 mm
Vstupní napětí: DC 5V / 2,1A
Výstupní napětí: DC 8,4V
Kompatibilní s bateriemi: Panasonic DMW-BLF19, BLF19E, DMW-BLF19, BLF19E, BLF19
Kompatibilní s přístroji: Panasonic Lumix DMC-GH3, DMC-GH3A, DMC-GH4
GPSR
  • Název: PATONA International S.L.U.
  • Adresa: Avda Jaime III 3 4 2 , E-07012 Palma de Mallorca, Španělsko
  • E-mail: info@patona.de
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Bitcoin
Doplňkové parametry
Kategorie: Nabíječky - neoriginální
Záruka: 24
Hmotnost: 0.09 kg
EAN: 4055655134903
Barva: černá - žlutá
Délka záruky (měsíce): 24
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Dropshipment - Alza: ano
Formát baterie: pro fotoaparát
Napájecí napětí (V): 8,4
Rozměry: 115 × 70 × 19 mm