PS4 - The Last of Us Part II

Kód: 92143166
733 Kč 606 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 92143166
P/N: PS719331001
EAN: 711719331001

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Po 5 letech se vracíte k příběhu Ellie a Joela, kteří zdolali dlouhou cestu po postpandemické USA. Usadili se v komunitě, kde společně s ostatními přeživšími vytvořili funkční sociální komunitu, která má svoje pravidla a řád. Jednou však dojde k násilnému narušení těchto pořádků. Ellie se rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a uzavřít celou tuto složitou životní kapitolu. Postupně tedy loví všechny, kteří jsou zodpovědní za tuto krvavou událost.

Silný příběh
Prožijte s Ellie její životní příběh i se všemi radostmi a starostmi. Třeba po tom všem konečně pochopíte, že opravdu není tak jednoduché rozlišit pravdu od lži, speciálně v komunitě zoufalých a vystrašených přeživších.

Krása s temným závojem
Společně s Ellie se vydáte na cestu po horách a lesích v blízkosti města Jackson. Často se vám tu však budou střídat pocity osamění s tím, že byste asi raději byli sami než s nakaženými nepřáteli.

Přemýšlejte dopředu
Díky upraveným mechanikám soubojů zblízka, které jsou nyní intenzivnější, zažijete neopakovatelný pocit strachu a zoufalství, který by v podobné situaci zažívala i samotná Ellie. Vzhledem k lokalizaci v postapokalyptickém světě je na místě shromažďování surovin a následná tvorba potřebného vybavení, vylepšování zbraní nebo vyšperkování konkrétních dovedností vašeho hrdiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro Playstation 4
Záruka: 24
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: