STRONG LED TV 24"/ SRT24HE4023C/ HD Ready/ 1366x768/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 2x HDMI/ USB/ 12V/ centrální stojan/ E
Kód: TELSRG1054
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: TELSRG1054
P/N: SRT24HE4023C
EAN: 9120072377617
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Strong SRT24HE4023C – kompaktní TV do domácnosti i na cesty
Televizor Strong SRT24HE4023C je vhodný do každé domácnosti – do obývacích stěn menších bytů, pokoje, kuchyně apod. Díky kompaktnímu designu jej totiž snadno umístíte, kde si jen umanete. Obrazovka s úhlopříčkou 24" disponuje optimálním HD rozlišením a produkuje bohaté barvy i zvuk o celkovém výkonu 4 W. Model je vybaven trojitým HD tunerem pro příjem DVB-T2/S2/C signálu a podpoří kvalitní obraz ze všech typů příjmu. Port USB umožní připojení přenosného úložiště a přehrávání souborů na velké obrazové ploše. Nechybí funkce pro tvorbu seznamu oblíbených stanic, časovače, aby vám váš oblíbený pořad neunikl, atd. Součástí balení je dálkový ovladač pro snadnou kontrolu.
Strong SRT24HE4023C
LED televizor nabízí úhlopříčku 24" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 4 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu.
Součástí balení je dálkový ovladač (včetně baterií), stojan a napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 2 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Barva: černá
GPSR
  • Název: STRONG Ges.m.b.H
  • Adresa: Teinfaltstraße 8-8A/4, AT-1010 Vídeň, Rakousko
  • E-mail: pklement@strong-eu.com
Přijímáme platby v Bitcoinu (⚡ Lightning Network)
₿ + ⚡ Platbu v BTC akceptujeme:
• při nákupu zboží a osobním odběru v Uherském Hradišti
• za servisní služby
Bitcoin
Doplňkové parametry
Kategorie: 19 - 28"
Záruka: 24
EAN: 9120072377617
AI překlad: Přeloženo
Barva: černá
Bezdrátové připojení: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Délka záruky (měsíce): 24
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Dropshipment - Alza: ano
Energetická třída: E
EPREL ID: 1805286
Hák - detailní nastavení: 334922
HbbTV: ne
HDMI (počet): 2
Hmotnost (kg): 2,5
Hybridní analogový tuner: ne
Internetový prohlížeč: ne
Nahrávání na disk – PVR: ne
Otočný podstavec: ne
Podpora DLNA: ne
Podpora H.265/HEVC: ano
Pohotovostní spotřeba (W): 0,5
Poměr stran: 16 : 9
Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: ano
Rozlišení (bodů): 1366 × 768
Rozměry: 552,9 × 369 × 147,8 mm