TCL 43V6C SMART TV 43" LED/4K UHD/Direct LED/3xHDMI/USB/LAN/GoogleTV
Kód: TCL00148Související produkty
Detailní popis produktu
Kód: TCL00148P/N: 43V6C
EAN: 5901292526009
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Televize – Google TV, LED, 109cm, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, HDR10, antireflexní obraz, DVB-T2/S2/C, 3× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, HbbTV 2.0.3, herní režim, hlasové ovládaní, Google Assistant, Apple Airplay 2, párování s mobilním zařízením, Oneplay, VESA 200×200, repro 20 W, Dolby Audio, Prostorový zvuk, Dolby Digital Plus, energetická třída F
4K HDR
Vynikající kontrast, detaily a výrazný jas. Nejnovějším standardem pro 4K UHD obsah je vysoký dynamický rozsah (HDR). Významně rozšiřuje rozsah kontrastu i barev. HDR přesně reprodukuje světlé a tmavé odstíny s přesnými barvami a oslnivými detaily. Televizor TCL série V6C 4K HDR je vybaven technologií HDR10, která umožňuje zažít jasnější světlé tóny, hlubší černou a zachovat všechny jemné detaily.
AiPQ Processor
Komplexní optimalizace kvality obrazu. Procesor AiPQ vyvinut TCL, zahrnuje řadu jedinečných algoritmů pro ladění kvality obrazu. Tento čip disponuje vynikajícími schopnostmi inteligentního snímání a dokáže provádět úpravy kvality obrazu na úrovni jednotlivých pixelů, čímž poskytuje špičkový zážitek ze sledování.
HVA Panel
Vyšší kontrast, více detailů. HVA panel efektivně zvýrazňuje silnější a přesnější kontrast, zároveň eliminuje světelnou záři a rušivé okolní světlo, čímž poskytuje jasnější a detailnější obraz. Navíc nabízí nižší spotřebu energie a širší pozorovací úhly.
Motion Clarity
Nikdy nepropásněte detail v rychle se pohybující scéně. Algoritmus MEMC snižuje rozmazání pohybu, eliminuje trhání obrazu a zajišťuje plynule hladkou scénu.
HDR10
S HDR10 uvidíte každý detail. Vysoký dynamický rozsah (HDR) poskytuje vynikající zážitek s výrazným jasem, výjimečnými detaily stínů a živými barvami.
Game Master
Hrajte jako profík. GAME MASTER: Pro hráče je stejně důležitá rychlá odezva televizoru jako plynulý a jasný obraz. Série V6C díky podpoře HDMI 2.1, ALLM, VRR (Variable Refresh Rate)*, Game Bar a 120Hz Game Acceleratoru* přináší automaticky nejplynulejší akci, nejnižší latenci a nejlepší nastavení obrazu pro hraní her
Dolby Audio
Pohlcující zvukový zážitek z kina u vás doma. Vychutnejte si plný a bohatý zvuk, který vytváří skutečný zážitek ze sledování filmů. Při sledování filmů vám technologie Dolby Audio™ díky funkci zlepšení čistoty a prostorovému zvuku poskytne ostřejší, detailnější a bohatší zvuk pro maximální zážitek ze zábavy.
Google TV
Objevujte nové filmy a seriály napříč svými předplatnými a dostupným obsahem. Doporučení na míru, podle toho, co sledujete a co vás zajímá, vám pomohou snadno najít další oblíbený titul.
Stiskněte tlačítko Google Assistant na dálkovém ovladači a začněte
Použijte svůj hlas k vyhledání zábavy. Pomocí hlasu snadno najdete filmy, pořady, videa, hudbu a další obsah napříč svými oblíbenými aplikacemi. Díky personalizovaným výsledkům, které se časem zlepšují, se rychleji dostanete k tomu, co chcete sledovat. Požádejte Google Assistant o vyhledání podle názvu, žánru nebo nálady napříč vašimi předplacenými službami, vlastním obsahem a dostupným materiálem. Můžete se dokonce zeptat „Co bych měl/a sledovat?“ a získat doporučení na míru.
Přepojte svět pomocí Google Meet
Volejte nebo se připojujte ke skupinovým hovorům pomocí aplikace pro videohovory od Googlu. Posílejte poznámky, hlasové či video zprávy a další.
Filmový nebo herní maraton? Bez problémů
Díky řadě technologií péče o zrak, jako je snížení modrého světla, optimalizace přirozeného světla, eliminace blikání (Flicker free) a další, model V6C neustále chrání váš zrak. Vše, co musíte udělat vy, je užívat si filmy a hry.
Více obrazu, méně omezení
S kovovým bezrámečkovým designem je TCL V6C tenčí než kdykoli předtím, snadno se integruje do každého prostředí a promění váš domov v ohromující mistrovské dílo. Zažijte dokonalou fúzi umění a technologie.
Multisound
Zvuk ze sluchátek a interních reproduktorů TV současně s možností samostatně ovládat hlasitost obou (Bluetooth sluchátka + interní reproduktory).
Spotřeba při provozu (TV)
- 45 kwh/1000 h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 42 - 46" |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 5901292526009 |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 1 |
| Výrobce (TV): | TCL |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ano |
| Operační systém (TV): | Google TV |
| Tvar obrazovky (TV): | Rovná |
| Typ tuneru: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Podpora DLNA (TV): | Ano |
| Wi-Fi (TV): | Ano |
| Ethernet LAN (TV): | Ano |
| Třída energetické účinnosti (TV): | F |
| Podpora 3D (TV): | Ne |
| Barva rámečku (TV): | Šedá |
| Frekvence panelu (TV): | 60 Hz |
| Výkon reproduktorů (TV): | 2x10 W |
| CI/CI+ slot (TV): | CI+ |
| Úhlopříčka (TV): | 49" a menší |
| Apple Airplay 2: | Ano |
| Podpora HDR: | HDR10+ |
| Herní funkce: | AMD FreeSync |
| Technologie (TV): | LCD (Direct LED podsvícení) |
| Rozlišení (TV): | 3840x2160 (UHD) |
| Hotelový mód (TV): | Ne |
| GPSR: | TCL EUROPE SAS;15 rue Rouget de Lisle,Issy-les-Moulineaux,92130,France;CZsupport@tcl.com,+420 225 341 059 |
| HDMI počet (monitory, TV): | 3 |
| Spotřeba při provozu (TV): | 45 kwh/1000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
