XtendLan FO patch E2000/APC-E2000/APC 5m 9/125 simplex, LS0H, G.652d

Kód: NETXTE1230
336 Kč 278 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
XtendLan FOP-E2E2-S-5-9; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Ochrana kabelu průměr 3mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: single...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE1230
P/N: FOP-E2E2-S-5-9

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-E2E2-S-5-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Ochrana kabelu průměr 3mm.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: simplex

Konektory: E2000 / E2000

Broušení konektorů: APC / APC

Délka: 5 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.05 kg
Volba záruky: ne
Broušení: APC/APC
Typ vlákna: singlemode
Délka kabelu (m): 5
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Výrobce: XtendLan
Specifikace vlákna: 9/125um G652D
Provedení: simplex
Zpracováno: Schváleno
Konektory: E2000/E2000
Armovaný kabel: ne
Délka záruky (měsíce): 26
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: