XtendLan FO patch E2000/APC-LC 2m 9/125 duplex, LS0H, G.652d

Kód: NETXTE1263
405 Kč 335 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
XtendLan FOP-E2LC-D-2-9; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); S...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE1263
P/N: FOP-E2LC-D-2-9
EAN: 8592457166160

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-E2LC-D-2-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: E2000 / LC

Broušení konektorů: APC / PC

Délka: 2 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.03 kg
Armovaný kabel: ne
Délka záruky (měsíce): 26
Broušení: APC/PC
Volba záruky: ne
Typ vlákna: singlemode
Výrobce: XtendLan
Specifikace vlákna: 9/125um G652D
Provedení: duplex
Délka kabelu (m): 2
Zpracováno: Schváleno
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Konektory: E2000/LC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: