XtendLan FO patch LC-LC 2m 62,5/125 duplex, LS0H

Kód: NETXTE2486
130 Kč 107 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
XtendLan FOP-LCLC-D-2-625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specifika...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE2486
P/N: FOP-LCLC-D-2-625
EAN: 8592457142638

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-LCLC-D-2-625

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 62,5/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / LC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 2 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.02 kg
Armovaný kabel: ne
Délka záruky (měsíce): 26
Broušení: PC/PC
Volba záruky: ne
Typ vlákna: multimode
Barva: oranžová
Výrobce: XtendLan
Specifikace vlákna: OM1 62,5/125um
Provedení: duplex
Konektor 1: LC
Délka kabelu (m): 2
Konektor 2: LC
Zpracováno: Schváleno
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Konektory: LC/LC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: