XtendLan FO patch LC-SC 2m 50/125 duplex OM3, LS0H

Kód: NETXTE2605
153 Kč 126 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
XtendLan FOP-LCSC-D-2-50-OM3; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specif...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE2605
P/N: FOP-LCSC-D-2-50-OM3
EAN: 8592457138839

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-LCSC-D-2-50-OM3

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 2 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.03 kg
Volba záruky: ne
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Broušení: PC/PC
Typ vlákna: multimode
Délka kabelu (m): 2
Výrobce: XtendLan
Barva: tyrkysová
Specifikace vlákna: OM3 50/125um
Konektor 1: LC
Konektor 2: SC
Provedení: duplex
Konektory: LC/SC
Zpracováno: Schváleno
Armovaný kabel: ne
Délka záruky (měsíce): 26

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: