XtendLan FO patch SC/APC-SC 20m 9/125 simplex, G.652d, LS0H

Kód: NETXTE6143
143 Kč 118 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
XtendLan FOP-SCASC-S-20-9; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; T...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE6143
P/N: FOP-SCASC-S-20-9
EAN: 8592457179054

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-SCASC-S-20-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 µm

Technologie sítě: simplex

Konektory: SC / SC

Broušení konektorů: APC / PC

Délka: 20 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Délka záruky (měsíce): 26
Broušení: APC/PC
Konektory: SC/SC
Typ vlákna: singlemode
Výrobce: XtendLan
Délka kabelu (m): 20
Armovaný kabel: ne
Specifikace vlákna: 9/125um G652D
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Provedení: simplex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: