XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 2m 9/125, simplex, ultraflexibilní G.657.A1, LS0H, průměr 2mm, krátký vývod

Kód: NETXTE6532
101 Kč 83 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
XtendLan FOP-SCASCA-S-2-9-A1; Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE6532
P/N: FOP-SCASCA-S-2-9-A1
EAN: 8592457247333

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-SCASCA-S-2-9-A1

Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu, aniž by došlo k útlumu signálu. Konektor má zkrácenou krytku vývodu, která uspoří cca 2 cm hloubky v rozvaděči či jiném stísněném prostoru.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: 9/125 µm, singlemode G.657.A1, zcela kompatibilní s OS1 (G.652 všechny typy), ohebný, nevzniká žádný světelný útlum až do poloměru ohybu 15 mm a při ohybu s poloměrem 7,5 mm méně než 1 dB (na 1550 nm)
Typ kabelu: 2 kulaté kabely vedle sebe (tzv. zip), šířka 4 mm, povrchová izolace typu LS0H
Počet vláken v kabelu (všechny konektorované): 1
Typ konektoru na straně A: SC, zábrus šikmý (/APC), útlum vložením (I/L) typicky 0.15 dB, max. 0.3 dB, útlum odrazu (R/L) lepší než 60 dB
Typ konektoru na straně B: SC, zábrus šikmý (/APC), útlum vložením (I/L) typicky 0.15 dB, max. 0.3 dB, útlum odrazu (R/L) lepší než 60 dB
Délka kabelu: 2 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Délka záruky (měsíce): 26
Broušení: APC/APC
Typ vlákna: singlemode
Délka kabelu (m): 2
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Specifikace vlákna: 9/125um G657A1
Provedení: simplex
Výrobce: XTENDLAN
Konektory: SC/SC
Armovaný kabel: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: