XtendLan FO patch SC-SC 3m 62,5/125 duplex, LS0H

Kód: NETXTE2351
175 Kč 145 Kč bez DPH
5 týdnů
Položka byla vyprodána…
XtendLan FOP-SCSC-D-3-625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specifikac...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE2351
P/N: FOP-SCSC-D-3-625

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-SCSC-D-3-625

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 62,5/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: SC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 3 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.04 kg
Barva: oranžová
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Specifikace vlákna: OM1 62,5/125um
Konektory: SC/SC
Armovaný kabel: ne
Konektor 1: SC
Provedení: duplex
Konektor 2: SC
Výrobce: XtendLan
Délka záruky (měsíce): 26
Broušení: PC/PC
Typ vlákna: multimode
Délka kabelu (m): 3
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: