XtendLan FO patch SC-SC 7m 50/125 duplex OM3, LS0H

Kód: NETXTE2736
192 Kč 159 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
XtendLan FOP-SCSC-D-7-50-OM3; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specifi...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE2736
P/N: FOP-SCSC-D-7-50-OM3
EAN: 8592457138884

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-SCSC-D-7-50-OM3

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: SC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 7 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.07 kg
Armovaný kabel: ne
Délka záruky (měsíce): 26
Broušení: PC/PC
Volba záruky: ne
Typ vlákna: multimode
Barva: tyrkysová
Výrobce: XtendLan
Specifikace vlákna: OM3 50/125um
Provedení: duplex
Konektor 1: SC
Délka kabelu (m): 7
Konektor 2: SC
Zpracováno: Schváleno
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Konektory: SC/SC
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: