XtendLan FO patch ST-ST 2m 9/125 duplex, G.652d, LS0H

Kód: NETXTE1323
94 Kč 78 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
XtendLan FOP-STST-D-2-9; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); Sp...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE1323
P/N: FOP-STST-D-2-9
EAN: 8592457145882

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan FOP-STST-D-2-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: ST / ST

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 2 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Hmotnost: 0.47 kg
Délka kabelu (m): 2
Konektory: ST/ST
Armovaný kabel: ne
Konektor 1: ST
Konektor 2: ST
Barva: žlutá
Výrobce: XtendLan
Broušení: PC/PC
Volba záruky: ne
Typ vlákna: singlemode
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Délka záruky (měsíce): 26
Specifikace vlákna: 9/125um G652D
Provedení: duplex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: