XtendLan LC-LC quad adapter SM, APC, zelený, do optických rozvaděčů

Kód: NETXTE6150
69 Kč 57 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
XtendLan ADR-LC4LC-SM-APC; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je zel...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: NETXTE6150
P/N: ADR-LC4LC-SM-APC
EAN: 8592457181101

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
XtendLan ADR-LC4LC-SM-APC

Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je zelená barva určena pro singlemode konektory s broušením APC.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode
Provedení: quad
Konektory: 4x LC (F) / 4x LC (F)
Typ broušení: APC
Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů



Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 26
Druh příslušenství: spojka
Délka záruky (měsíce): 26
Typ optického konektoru: LC
Broušení: APC
Výrobce: XtendLan
Typ vlákna: singlemode
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Provedení: quad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: