QOLTEC

707 položek celkem
QOLTEC 51864 Qoltec externí box pro optickou mechaniku USB 2.0 9.5mm SATA
203 Kč bez DPH
246 Kč

Qoltec - Disková jednotka - vypalovačka DVD - USB 2.0 - externí - černá

Kód: 3772078
QOLTEC Wireless Mini Bluetooth USB WiFi Adapter
233 Kč bez DPH
282 Kč

Qoltec 57007 - Síťový adaptér - USB 2.0 - 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 - černá

Kód: 4100756
QOLTEC External Hard Drive Case HDD/SSD 2.5inch SATA3 USB 2.0 Black
118 Kč bez DPH
143 Kč

Qoltec - Kryt úložiště - 2.5" - SATA 6Gb/s - 600 MBps - USB 2.0 - černá

Kód: 4085846
QOLTEC External Hard Drive Case HDD/SSD 2.5inch SATA3 USB 3.0 Black
145 Kč bez DPH
175 Kč

Qoltec - Kryt úložiště - 2.5" - SATA 6Gb/s - 600 MBps - USB 3.0 - černá

Kód: 4085845
QOLTEC 53973 Qoltec Nepřerušitelný zdroj napájení MONOLITH 1200VA 720W
1 560 Kč bez DPH
1 888 Kč

Qoltec Monolith - UPS - AC 220-230 V - 720 Watt - 1200 VA 7 Ah - výstupní konektory: 3

Kód: 3656831
QOLTEC 53950 Qoltec Nepřerušitelný zdroj napájení MONOLITH 400VA 240W LCD USB
939 Kč bez DPH
1 136 Kč

Qoltec Monolith 53950 - UPS - AC 140-290 V - 240 Watt - 400 VA - 1 x 4 Ah 4 Ah - USB - výstupní konektory: 2

Kód: 3656829
QOLTEC 50416 Qoltec DisplayPort Alternate mode USB 3.1 CM / DVI M 4Kx2K 1m
412 Kč bez DPH
499 Kč

Qoltec - Adaptér obrazovky - USB-C (M) do DVI-D (M) - USB 3.1 - 1 m

Kód: 3656273
QOLTEC 54286 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 10m
85 Kč bez DPH
103 Kč

Qoltec Simplex - Patch kabel - jednoduchý režim SC/APC (M) do jednoduchý režim SC/APC (M) - 10 m - optické vlákno - simplex - 9 / 125 mikron - G.652D - neobsahuje halogen - žlutá

Kód: 3655693
QOLTEC 54030 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 50m
382 Kč bez DPH
462 Kč

Qoltec - Patch kabel - LC/UPC multi-mode (M) do LC/UPC multi-mode (M) - 50 m - optické vlákno - duplex - 50 / 125 mikron - OM2 - neobsahuje halogen - oranžová

Kód: 3655457
QOLTEC 53061 Adaptér pre chladiaci ventilátor Molex / 3 piny 0.18 m
57 Kč bez DPH
69 Kč

Qoltec - Napájecí adaptér větráku - Molex 3 kolíčky do 3 piny interní napájení - 18 cm - černá, žlutá

Kód: 4153515
QOLTEC DisplayPort v1.2 male DisplayPort v1.2 male 5K 2m
124 Kč bez DPH
150 Kč

Qoltec - Kabel DisplayPort - DisplayPort (M) do DisplayPort (M) - DisplayPort 1.2 - 2 m - podpora 1080p, 5K30Hz support - černá

Kód: 4156818
QOLTEC DisplayPort v1.2 male DisplayPort v1.2 male 5K 1.5m
118 Kč bez DPH
143 Kč

Qoltec - Kabel DisplayPort - DisplayPort (M) do DisplayPort (M) - DisplayPort 1.2 - 1.5 m - podpora 1080p, 5K30Hz support - černá

Kód: 4156817
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 59 - 707 položek celkem