AXAGON ACU-DPQ65
Kód: 29493290
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: 29493290
P/N: ACU-DPQ65
EAN: 8595247906113
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Cestovní nabíječka do sítě
AXAGON ACU-DPQ65 GaN
umožňuje rychlé nabíjení
až tří mobilních zařízení současně
. Díky celkovému
výkonu 65W
USB-A konektor
, ale také
dva oboustranné USB-C konektory
Kompaktní velikost
a vysoký výkon je daný využitím nové
GaN technologie
Power Delivery 3.0 / Quick Charge 4+
USB typu C a jeden
Quick Charge 3.0
nabíjení telefonů
65W PD nabíjení moderních notebooků
. Nabíječka podporuje
20W PD
nabíjení pro iPhone 12, 13, 14 a 15 a nabízí také
27W PD
nabíjení pro iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a jejich modely Pro Max. Kromě toho podporuje
25W SFC
nabíjení pro Samsung Galaxy S20 - S24, Note a Z Fold series a také nabízí
45W SFC 2.0
Power Delivery 3.0
pro nabíjení notebooků značek Apple MacBook, Lenovo, Asus, HP, Dell a dalších. Pokročilý
systém ochran na výstupu
nabíjecího adaptéru chrání nabíjené zařízení před poškozením.
Funkce nabíječky
velikost této nabíječky až o polovinu menší
LED dioda
Vstup:
• vstupní napětí AC 100V-240V / 1.5A / 50-60Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů • dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstupy:
• USB-A port
QC (telefony) max. 30W
: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A • Technologie nabíjení: QC 3.0, QC 2.0, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple 2.4A • USB-C port
PD2 (telefony) max. 33W
: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A, PPS: 3.3-11V/3A • Technologie nabíjení: PD 3.0, PD 2.0, PPS, QC4+, QC 3.0, QC 2.0, SFC, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple PD • USB-C port
PD1 (notebooky, telefony) max. 65W
: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A, PPS: 3.3-11V/5A • Technologie nabíjení: PD 3.0, PD 2.0, PPS, QC4+, QC 3.0, QC 2.0, SFC 2.0, SFC, AFC, SCP, FCP, PE+, SMART, Apple PD
Maximální výkon s použitím více portů:
• maximální výkon QC + PD2 24W, je použito nabíjení v režimu SMART (max. 5V/4.5A) • maximální výkon QC + PD1 63W • maximální výkon PD1 + PD2 63W • maximální výkon QC + PD1 + PD2 60W • celkový maximální výkon 65W • celkový maximální proud 5A
Podporované technologie nabíjení:
• Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7. • SMART - nabíjení max. 5V/4.5A, Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad). • PE+ - rychlé nabíjení pomocí protokolu MediaTek Pump Express+ a Pump Express+ 2.0. • FCP - rychlé nabíjení pomocí protokolu Huawei Fast Charge Protocol. • SCP - rychlé nabíjení (až 25W) pomocí protokolu Huawei SuperCharge Protocol. • AFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Adaptive Fast Charging. • SFC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Samsung Super Fast Charging a Super Fast Charging 2.0. • QC - rychlé nabíjení pomocí protokolu Qualcomm Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 a Quick Charge 4+. • PPS - rychlé nabíjení pomocí protokolu Programable Power Supply (součást USB PD 3.0 a QC4+). • PD - rychlé nabíjení pomocí protokolu USB Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0.
Příklady podporovaných telefonů, tabletů a notebooků:
• SFC - rychlé nabíjení (až 25W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 series, Note 10, 20 series, Z Fold 2, 3, 4 series. • SFC 2.0 - rychlé nabíjení (až 45W) telefonu Samsung Galaxy S20, S21, S22, S23, S24 Ultra, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9+, Tab S8 Ultra, Tab S9 Ultra. • PD - rychlé nabíjení telefonů Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max. • PD - rychlé nabíjení (až 20W) telefonu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Mini, 14, 14 Plus, 15, 15 Plus. • PD - rychlé nabíjení (až 27W) telefonu Apple iPhone 13 Pro, 13 Pro Max, 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro, 15 Pro Max. • PD - rychlé nabíjení (až 65W) notebooků Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus, Apple MacBook Air, MacBook Pro, iPad mini, iPad Air, iPad Pro a dalších.
Nabíječka podporuje funkce WIV, AIC, CC:
Komplexní ochrana výstupu: OCP, OVP, OTP, OSP:
Další vlastnosti:
• rozměry těla napáječe 103 x 36 x 32 mm včetně vidlice, • hmotnost: 118 g, • materiál: nehořlavý plast.