Bazénová chemie Marimex Projasňovač 1 l (tekutý přípravek)

Kód: 60024201-B1B
196 Kč 162 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Projasňovač bazénu na sebe naváže nečistoty a kal z vody. Na rozdíl od vločkovače funguje i při nižších teplotách a hodnotách pH. Vhodné pro nadzemní i zapuštěné bazény a vířivky. Balení jeden litr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 60024201
P/N: 11302007
EAN: 8590517005770

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)

Projasňovací chemie značky AquaMar na sebe naváže nečistoty způsobující nevzhlednou barvu vody. Odstraní zákal a zvýší účinnost filtrace. Matná unavená voda získá opět jiskru čistoty.

Přípravek funguje jako velmi účinný vločkovač. Na rozdíl od něj však účinkuje i při nižších teplotách a hodnotách pH. To je nesporná výhoda a jistě ji ocení všichni, kdo již někdy bazén čistili.

Bazén

Desinfekce formou tekutého projasňovače je vhodná jak pro nadzemní, tak i pro zapuštěné bazény. Využijete ji i pro vířivky. Nezáleží na tom, zda používáte sladkou nebo slanou vodu.

Způsob užití

Hodnota pH musí být mezi 6,8 až 7,2. Mějte na paměti, že použitím této chemie na projasnění vody se pH mírně sníží. Před nalitím přípravku pořádně vyperte a propláchněte filtr. Pak již můžete nadávkovat 20 - 50 ml na 10 m3 vody. Detailní popis a dávkování je vytištěno na obalu.

Specifikace

  • Balení: plastová uzavíratelná láhev
  • Objem: 1 litr
  • Barva balení: bílá
  • Hmotnost balení: 1,2 kg

Rozměry balení

  • Průměr: 8,5 cm
  • Výška: 23,5 cm

Upozornění: bazénová chemie – chlorová – desinfekce. NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénová chemie
Záruka: 744 dní
Hmotnost: 1.1 kg
Čištění bazénů: Bazénová chemie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: