Digitus AK-300160-010-S USB nabíjecí , 3 v 1 , USB A - Lightning+micro B+Type-C, 1m
Kód: 449383
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kód: 449383
P/N: AK-300160-010-S
EAN: 4016032467113
Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
USB nabíjecí kabel, 3 v 1 , USB A - Lightning+micro B+Type-C 1m, kabel, bavlna, CE, bl
Nabíjet přenosná zařízení kdykoli
Nabíjení více zařízení současně s různými připojeními
Používejte kabel pro širokou škálu zařízení – doma, v kanceláři nebo na cestách
Robustní nylonová síťovina zvyšuje odolnost, bezpečnost a flexibilitu
Popis
Technické detaily
Podporovaný nabíjecí výkon: 10 W (5 V / 2 A)
Provozní teplota: -10 °C až +50 °C
Provozní vlhkost: 0 - 75%