OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 0,5m Duplex OM3

Kód: 433669
127 Kč 105 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 433669
P/N: 1329
EAN: 859558981329

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: MM, 50/125, OM3

Konektory: LC-LC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Tyrkysová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 0,5m

Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 0.1 kg
Barva (kabel): Modrá
Délka (kabel): 10cm - 50cm
Konektor 1 (kabel): LC
Konektor 2 (kabel): LC
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Výrobce (kabel): Opticord
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: