OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 50m Duplex OM3

Kód: 433319
945 Kč 781 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 50m Duplex OM3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 433319
P/N: 133715
EAN: 859558133715

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: MM, 50/125, OM3

Konektory: LC-LC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Tyrkysová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 50m

Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 1.1 kg
Barva (kabel): Zelená
Délka (kabel): 31m - 50m
Konektor 1 (kabel): LC
Konektor 2 (kabel): LC
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Výrobce (kabel): Opticord

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: