OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m Simplex G657A

Kód: 433510
104 Kč 86 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m Simplex G657A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 433510
P/N: 1051S

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m Simplex G657A

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 0.13 kg
Barva (kabel): Žlutá
Délka (kabel): 1,1m - 2m
Konektor 1 (kabel): LC
Konektor 2 (kabel): SC
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Výrobce (kabel): Opticord

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: