OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 7m

Kód: 433060
232 Kč 192 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je na přání. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení u

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 433060
P/N: 1154
EAN: 8595589811540

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je na přání. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 0.4 kg
Barva (kabel): Oranžová
Délka (kabel): 5,1m - 7m
Konektor 1 (kabel): LC
Konektor 2 (kabel): SC
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Výrobce (kabel): Opticord
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: