OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Kód: 433037
177 Kč 146 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 433037
P/N: 1111
EAN: 859558981111

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 0.12 kg
Barva (kabel): Oranžová
Délka (kabel): 1,1m - 2m
Konektor 1 (kabel): ST
Konektor 2 (kabel): SC
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Výrobce (kabel): Opticord

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: