OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A

Kód: 433393
268 Kč 221 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 433393
P/N: 1036
EAN: 8595589810369

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

Konektory: LC-LC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Žlutá

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 15m

Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 1 kg
Barva (kabel): Žlutá
Délka (kabel): 11m - 15m
Konektor 1 (kabel): LC
Konektor 2 (kabel): LC
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Výrobce (kabel): Opticord
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: