OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 7m

Kód: 433050
285 Kč 236 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
30 metrů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kód: 433050
P/N: 1134
EAN: 8595589811342

Záruka: 24 měsíců (pro fyzické osoby nepodnikající)
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: MM, 50/125, OM2

Konektory: LC-LC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Oranžová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: ¨7m

Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické prvky
Záruka: 730 dní
Hmotnost: 1 kg
Barva (kabel): Oranžová
Délka (kabel): 5,1m - 7m
Konektor 1 (kabel): LC
Konektor 2 (kabel): LC
Opletení (kabel): Ne
Provedení konektoru (kabel): Rovný
Určení (kabel): Propojovací
Výrobce (kabel): Opticord
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: